+38-050-518-57-12
+38-061-270-84-45
+38-067-606-42-24

Корзина

Засіб для швидкої очистки поверхонь «УкрСанДез»

Засіб ТМ «УкрСанДез»   для швидкої очистки поверхонь  використовують з метою очистки поверхонь приміщень (підлога, стіни, стеля, двері, віконні рами тощо) та предметів обстановки (меблі, прилади, апаратура, устаткування, санітарно-технічного обладнання тощо) в усіх галузях застосування засобу; косметичній промисловості; лабораторного, аптечного, столового та кухонного посуду та приладдя, у т.ч. одноразового використання; іграшок; приладдя та обладнання на підприємствах сфери обслуговування; санітарно-технічного обладнання, сміттєпроводів, контейнерів, камер для зберігання сміття; рухомого складу, вокзалів та допоміжних підрозділів всіх видів транспорту; прибирального інвентарю тощо;
  -  на підприємствах сфери обслуговування;
- для очистки систем вентиляції і кондиціонування повітря (побутові та автомобільні кондиціонери, спліт-системи, мультизональні спліт-системи та ін.);
Склад засобу: основними діючими речовинами є розчин ізопропанолу з розчинником до 14%,<5% неіоногенні ПАР, допоміжні речовини.
Час експозиції: 1 хвилина
Сфера застосування: Очистка твердих поверхонь приміщень, обладнання та інвентарю (підприємства харчової і переробної промисловості, ресторанного господарства, торгівлі, комунально-побутового обслуговування, транспорту, заклади охорони здоров'я, аптеки, санітарно-курортні, спортивно-оздоровчі, зв’язку, соціального захисту, освітні, навчально-виховні заклади усіх типів, незалежно від їх підпорядкування форм власності і акредитації, перукарні, косметологічні клініки і салони, банківські установи, місця тимчасового проживання та масового перебування людей, побут).
Внесено в список державного реєстру України.
 

Средство для быстрой дезинфекции поверхностей  разработано специально для быстрой и эффективной дезинфекции всех видов поверхностей, нуждающихся в обработке от болезнетворных микроорганизмов. Средство эффективно против 99,9% известных науке штаммов вирусов, бактерий и грибков. Время воздействия одна минута. Не требует смывания. Максимальная эффективность и бережное воздействие на организм человека и окружающую среду.
 
Уникальное в своём роде средство для предотвращения размножения болезнетворных микроорганизмов на поверхностях, с которыми соприкасается человек и снижающее риск заболевания человека инфекционными болезнями.  Необходимо регулярное использование для надёжной  профилактики инфекционных заболеваний.
 
Универсальное средство для проведения быстрой и эффективной дезинфекции в быту и в специализированных профессиональных учреждениях: дезинфекция общественных туалетов и оборудования в спортзалах, маникюрных и парикмахерских принадлежностей в салонах, медицинского оборудования и инструментария в больницах и поликлиниках. Удобная упаковка позволяет всегда иметь средство  с собой.
 
Не содержит хлор. Не требует смывания после применения, имеет лёгкий запах, быстро растворяющийся в окружающей среде. Средство может применяться на любых поверхностях, устойчивых к спирту.