+38-050-518-57-12
+38-061-270-84-45
+38-067-606-42-24

Корзина

Навіщо ускладнювати життя!

УкрСанДез – фабрика професійної дезінфекції
Всіх нас щодня оточують мільйони бактерій, невидимих для людського ока. Вони підстерігають нас всюди: від громадського транспорту до власного будинку. Це робить дезінфікуючі засоби й антисептики невід'ємною частиною повсякденного життя кожного щодо профілактики інфекційних захворювань.
На ринку з'являється безліч сучасних засобів дезінфекції, а чи є вони дійсно дієвими і безпечними для тебе і твоїх рідних? Лише високоякісні засоби здатні гарантувати стерильність. В асортименті ТМ «УкрСанДез» представлено широкий вибір високоефективних засобів та антисептиків для дезінфекції власної оселі й особистої гігієни. Ви можете бути цілком впевненими, що придбаєте максимально ефективний препарат, який ідеально підійде саме для вас!
Пропонуємо до вашої уваги засоби, які чудово підійдуть для очищення приміщень, поверхонь та інвентарю, меблів, санітарно-технічного і технологічного обладнання, підприємств харчової, фармацевтичної, косметичної та переробної промисловості, в закладах соціальної сфери. А ще - столового та кухонного посуду, іграшок; сміттєпроводів, контейнерів, камер для зберігання сміття, вентиляцій тощо.
Спрей і гель для дезінфекції рук «УкрСанДез» призначені для швидкого очищення рук. Засіб має пролонговану антимікробну дію, що діє упродовж трьох годин, в тому числі і під рукавичками.
Засіб для очищення поверхонь із миючим ефектом «УкрСанДез» - універсальний засіб для очищення та миття перукарського, косметологічного інструментарію та приладдя на підприємствах сфери обслуговування, для очищення кухні, ванної кімнати.
Засіб для очистки поверхонь з мийним ефектом «УкрСанДез» використовують з метою очищення будь-яких поверхонь, на підприємствах сфери обслуговування; для очистки систем вентиляції і кондиціонування повітря (побутові та автомобільні кондиціонери, спліт-системи, мультизональні спліт-системи та ін.). Час експозиції всього 1 хвилина!
Засіб для очистки поверхонь з нейтралізацією запахів «УкрСанДез». Засіб використовують з метою очищення приміщень, перукарського, косметологічного інструментарію та приладдя на підприємствах сфери обслуговування; для очищення і миття сміттєпроводів, контейнерів та інших місткостей для сміття.
Ці засоби покликані забезпечити вам повноцінний захист!
Навіщо ускладнювати життя пошуком дієвих засобів? Захистіть себе, купивши засоби професійної дезінфекції саме в ТМ «УкрСанДез»!
 

Видео