+38-050-518-57-12
+38-061-270-84-45
+38-067-606-42-24

Корзина

Дезінфекція - запорука здоров'я

Виклики природи та індустрійного прогресу XXI ст. і досі затьмарюють численні хвороби сучасності. Сьогодні найбільш розповсюдженими та небезпечними залишаються для людства СНІД, туберкульоз і гепатит В і С та ін., віруси, бактерії і хвороботворні мікроби.
Більшість важких хвороб сучасності настають через причини, які залежать від способу життя людини, якщо вона не дбає про свою безпеку та гігієну, то ризикує набути цілий ряд небезпечних для здоров’я та життя захворювань. Збільшення тривалості життя і захист здоров'я людини є пріоритетом у всьому світі. І  самоконтроль виходить на перший план.
Високоякісна дезінфекція стає необхідною умовою безпеки для здоров'я людини не лише в медичних установах, громадських організаціях і закладах, а й в домашніх умовах. Але ми не приділяємо цьому належної уваги.  А для нашої безпеки - це необхідна умова при такій кількості захворювань. Якщо брати до уваги досвід інших країн, де є широкий обіг використання дезінфікуючих засобів у домашніх умовах, то в Україні подібні заходи відсутні, адже українців до цього не привчили. Санепідемстанція, яка за останні роки зазнала значних реформацій, на жаль, не здатна виконувати свої функції на 100%.
Бактерії придбали за тисячоліття свого існування хороші захисні механізми і пристосування, тож щодня розмножуються і породжують нові різновиди. Ви б ніколи не могли подумати, але найнебезпечніші місця саме в наших будинках і в речах, які поруч з нами! Це -  ручка холодильника, телефон, дистанційний пульт, гроші та пластикові картки, дверні ручки і підвіконня, повністю обладнаний кухонний стіл, дошка для нарізки, мікрохвильова піч і пральна машина, мишка і клавіатура комп'ютера, полички для взуття і одягу, раковина і кухонна мийка, ручки сумок і гаманці. Лише на клавіатурі комп'ютера близько 50 млн. бактерій, а ми, уявіть, до обличчя торкаємося більше 200 разів вдень.
І звичними засобами цьому вже не зарадиш. Сучасним проблемам необхідні сучасні методи вирішення, і ці методи мають не лише знищувати небезпечні мікроорганізми, а й бути безпечними для людини, навколишнього середовища.
Як бути впевненим, що ти і твоя родина надійно захищені і грибкові, вірусні захворювання обійдуть тебе і близьких? Коли ми стикаємося з реаліями життя безпосередньо, то розуміємо, який загрозливий і маловідомий світ. Потрібно пам'ятати, що небезпека інфікування підстерігає всюди, і те, з чим ми стикаємося щодня, може таїти в собі мікроби, віруси, що викликають гепатит, грип, туберкульоз, пневмонію, менінгіт, герпес та ін. Лікування завжди обходиться значно дорожче, ніж профілактика.
Але як уберегтися від інфікування, як захистити себе від можливого зараження в громадському транспорті, під час відвідування поліклініки і просто щодня у власному будинку? Наявність вдома ефективних і доступних засобів для боротьби зі збудниками хвороб набуває з кожним днем все більшого значення. Формуючи власну культуру гігієни, грамотна дезінфекція дозволить зменшити кількість інфекційних захворювань в країні. Тож розпочинати потрібно вже зараз!
Андрій МУХО.
 

Видео