Про нас

Ось і минув той важкий час, коли ми починали свою діяльність, і за цей період ми показали себе як надійні партнери не тільки перед державними службами, а й перед нашим бізнесом, адже нашими цінностями як і раніше залишаються:
* Етична та соціальна відповідальність бізнесу та особистості перед суспільством.
* Якість у всьому, що ми робимо.
* Гарна робота з гідною оплатою.
* Досягнення результатів у кожному напрямку діяльності.
* Гармонізація державних органів, бізнесу та суспільства.

Компанія «УкрСанДез» спеціалізується на впровадженні сучасних технологій, спрямованих на запобігання поширенню інфекцій. Заснована в 2008 році, «УкрСанДез» сьогодні є одним з лідерів українського ринку дезінфекції.


Компанія пропонує широку і збалансовану лінійку продуктів (більше 500 найменувань), яка включає всі основні напрями дезінфекції – поверхонь, інструментів, рук, повітря та ін., А також безліч інших медичних матеріалів та обладнання (від марлі та шприців до МРТ в тому числі печатки одноразові, маски одноразові захисні, інші перев’язочні матеріали та засоби індивідуального захисту, товари для діабетиків).


«УкрСанДез» співпрацює не тільки з світовими лідерами-виробниками засобів дезінфекції та медичного обладнання, а й з потужними вітчизняними виробниками. 

За період роботи послугами компанії скористалися понад 500 підприємств та клінік по всій території України. Серед клієнтів «УкрСанДез» – МХП «Наша Ряба», СКК “Миргород Курорт”, КП «Міжнародний аеропорт Запоріжжя» і багато інших.

 

Компанія “УкрСанДез” базується на комплексному, системному підході, заснованому на п’яти основних стратегіях:
* Сприяння впровадженню у виробничу практику в т.ч. і охороні здоров’я і новітніх технологій, що сприяють підвищенню якості життя людей.
* Заохочення бізнес-структур, задіяних у виробництві товарів і послуг для населення, в якнайшвидшій модернізації технологічних процесів.

* Підвищення обізнаності населення про новітні технології в сфері виробництва товарів і послуг, в т.ч. в області охорони здоров’я, що забезпечують якість і безпеку, виховання культури споживання.
* Широке інформування населення про нові технології в галузі охорони здоров’я та розширення доступу населення до профілактики, діагностики та лікування захворювань.
* Підтримка політики державних установ і громадських організацій, які спрямовані на поліпшення якості життя людей.

Замовити дзвінок

Задати питання

Разработка сайта

сайт-визитка.укр, создание сайтов

Сайт-визитка.укр